Figurki z Bitwy Warszawskiej – podsumowanie

Figurki z Bitwy Warszawskiej – podsumowanie

Tekst o figurkach żołnierzy Wojska Polskiego z Bitwy Warszawskiej spotkał się z niespodziewanie dużym zainteresowaniem, co znalazło wyraz w ogromnej liczbie komentarzy. Serdecznie dziękuję wszystkim z Was, którzy poświęcili swój czas na zamieszczenie swoich uwag pod artykułem. Podoba mi się też autentyczność komentarzy, zawsze miłe pochwały, ale też uwagi i sugestie. Szczególnie dziękuję przedstawicielowi Towarzystwa Historycznego rok 1920 za cenne komentarze i propozycję współpracy.

Figurka żołnierza 1920 roku Żolnierz Polski 1920, figurka 1:35

Kup figurki z wojny Polsko Bolszewickiej 1919-1921

Co dalej z figurkami 1920 roku?

Potwierdzam i nie zaprzeczam, seria będzie kontynuowana. Wiele z Waszych sugestii już jakoś kluło się w mojej wyobraźni, teraz czuję dodatkowa motywacje do ich zrealizowania. Na pewno będą sceny z walki, zróżnicowane,  oraz odpoczynku żołnierzy, pojawią się także  bolszewicy (oczywiście bez przesady, będą w mniejszości). Więcej o planach, mam nadzieję że już wkrótce.

Konkurs „komentarzowy”

Wybraliśmy z Przemkiem Szymczykiem komentarz nagrodzony kolejna figurka wyrzeźbiona przez niego, jest to post Ksc, który otrzyma „Wielka Ucieczkę” w skali 1:35. Figurka będzie dostępna już w przyszłym tygodniu.

Nowa figurka Przemka Szymczyka

Kalkomanie wylosowali Mirek i Milosz M. Dobrzynski, którzy otrzymają kalkomanie z oznakami 1 Dywizji Pancernej. Prosze o kontakt i podanie adresu wysyłki.

Zmiany w serwisie Figus

Jak już widać, zaczęły się zmiany w naszym serwisie, na razie „wizerunkowe”. Za kilka dni napisze więcej, a dzisiaj już witam pierwszego ze współautorów, Marcina Kardaszewskiego (WARLORD), który będzie m.in. prowadził dział nowości ze świata figurek. Więcej o zmianach napiszę już wkrótce.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *