Figurkowe niusy (9.03.2018)

Figurkowe niusy (9.03.2018)

Lista nowości nie jest zbyt długa w tym tygodniu, ale za to pozycje na niej się znajdujące wyglądają bardzo zachęcająco. A oto szczegóły:

Mitches Military Models

Najnowszy zestaw popiersi V to Persian War V – bust set. Autorem miniatur jest oczywiście Pavol Ovecka. Popiersia odlewane są żywicy, w skali 200 mm i jak jak zdążył nas autor przyzwyczaić, wysokiej jakości.

Persian War

Persian War Persian War Persian War

Persian War Persian War Persian War Persian War

Scale 75

Dwie nowości ukażą się w marcu nakładem hiszpańskiego producenta. Chronicler to figurka żywiczna w skali 75 mm, a Sarah Kilmister to popiersie w skali 1/12, także odlewane z żywicy.

Chronicler Chronicler Chronicler

Chronicler FB_IMG_1520414852892 FB_IMG_1520414858563

Sarah Kilmister Sarah Kilmister

Young Miniatures

Young wypuścił nowe popiersie w skali 1/10 – Roman Legionary, 1st century. Miniaturę wyrzeźbił sam Young B Song, a box art przygotował Kirill Kanaev. W pudełku znajdziecie dziewięć elementów żywicznych.

Roman Legionary Roman Legionary Roman Legionary

Roman Legionary Roman Legionary

Roman Legionary Roman Legionary

Semper Fidelis Miniaturas

Victor Aguilar jest autorem najnowszej propozycji od Semper Fidelis. Sons of Poseidon reprezentuje skalę 75 mm i odlewany jest z żywicy. Egzemplarz promocyjny pomalował Alberto Winterland.

Sons of Poseidon Sons of Poseidon Sons of Poseidon

Sons of Poseidon Sons of Poseidon Sons of Poseidon

Crecy Models

Crecy wypuściło figurkę Edward, Duke of York: Agincourt 1415. Została ona wyrzeźbiona przez Antonio Zapatero w skali 75 mm i odlewana jest z metalu.

Edward Edward Edward

ToRo Model

Toro wypuściło dwie figurki żywiczne w skali 1/35. Pierwszą z nich jest Generał Józef Haller, a drugą jest Rikszarz do modelu rikszy, o którym pisaliśmy kilka tygodni temu.

Haller HallerRikszarzRikszarz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *