Figurkowe nowości (10.11.2017)

Figurkowe nowości (10.11.2017)

W tym tygodniu zestawienie nowości wygląda dosyć skromnie, ale wszystkie z prezentowanych figurek wyglądają pierwszorzędnie.

Terrible Kids Stuff

Michael Kontraros jest autorem najnowszego zestawy od Terrible Kids Stuff. Elisabeta, the Birth of Dracula reprezentuje skalę 75 mm. Zestaw odlewany jest z żywicy, a promuje go egzemplarz wykonany przez Franceso Parabiego.

Elisabeta

BestSoldiers

Włoska firma zaprezentowała nowe popiersie w skali 200 mm. „The Guardian” – (Medieval Knight XIII d.C.) odlewany będzie z żywicy, a za jego wygląd odpowiada Alberto Aquaviva.

The Guardian

Art Girona

Art Girona wypuściła natomiast figurkę Karolus Imperator Augustus, 742 – 814. Żywiczna figurka została wyrzeźbiona w skali 75 mm przez Antonio Zapatero. Znakomite detale.

Karolus Imperator Augustus Karolus Imperator Augustus Karolus Imperator Augustus Karolus Imperator Augustus

Atelier Maket

Antonio Zapatero jest również autorem figurki Charles Antoine Manhès, Aide de Camp to Joachim Murat od Atelier Maket. Miniatura reprezentuje skalę 75 mm i odlewana będzie z metalu.

Charles Antoine Manhès

Cooper State Models

Bardzo fajnie wygląda najnowsza propozycja Cooper State. Standing German Airman to odlewana z żywicy figurka w skali 54 mm. W zestawie znajdują się dwie główki (w czapce i kasku).

 Standing German Airman  Standing German Airman

Stalingrad

Dwie nowości mają się ukazać lada chwila nakładem Stalingrad. Pierwsza z nich to  German Infantryman, Grossdeutschland Division 1943 w skali 1/16, a druga w skali 75 mm Madame de… Świetne!

German Infantryman 001-1

Altores Studio

Altores zaprezentował figurkę The Mongolian Commander. Miniaturę w skali 54 mm wyrzeźbił Sergey Valger. Dużo fajnych detali zapewni mnóstwo zabawy podczas malowania.

The Mongolian Commander The Mongolian Commander

The Mongolian Commander The Mongolian Commander The Mongolian Commander

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *