Figurkowe nowości (24.03.2017)

Figurkowe nowości (24.03.2017)

Ostatni tydzień nie przyniósł zalewu nowości, ale te które się pojawiły są na najwyższym poziomie i powinny zadowolić zdecydowaną większość z Was. Zapraszam do lektury i pozostawienia komentarza pod artykułem.

Altores Studio

Maxim Woronin przygotował dla Altores figurkę Greek Hoplite. Minaitura reprezentuje skalę 54 mm i odlewana jest z żywicy. W pudełku znajdują się dwie tarcze i dwie prawe ręce pozwalające na dopasowanie figurki do swoich oczekiwań.

 Greek Hoplite Greek Hoplite Greek Hoplite

Frank Miniatures

Niemiecka firma zaprezentowała figurkę Brunswick reg. in the I. Independence War America. Została ona przygotowana przez Greg Giraulta w skali 75 mm i odlewana jest z żywicy. Detale wyglądają naprawdę zachęcająco, a poza jest naturalna i przyciąga uwagę.

 Brunswick reg  Brunswick reg

Mitches Military Models

W tym tygodniu MMM przygotowało dwie miniatury w skali 1/9, a właściwie jedną w dwóch wersjach. Otóż Imperial Guard Chasseurs a Cheval możecie nabyć w wersji pełnej figurki lub popiersia. Za wygląd miniatury odpowiada Maurice Corry.

Imperial Guard Chasseurs a Cheval Imperial Guard Chasseurs a Cheval Imperial Guard Chasseurs a Cheval Imperial Guard Chasseurs a Cheval

Imperial Guard Chasseurs a Cheval Imperial Guard Chasseurs a Cheval Imperial Guard Chasseurs a Cheval

Cartoon Miniatures

W sprzedaży jest nowa figurka od Cartoon. Maori Rhino, podobnie jak poprzednie figurki tej serii reprezentuje skalę 40 mm. Ponadto ogłoszono nową serię figurek Caricature. Pierwsze trzy mają się ukazać w kwietniu. Albertius, Winston with the Bulldog oraz Leon mają być w skali 54 mm, a za ich wygląd odpowiada Aleksander Deryabin. Zapowiada się bardzo interesująco.

Maori Rhino Maori Rhino Maori Rhino

Winston Winston Winston

Leon Caricature

Romeo Models

Włoska firma wypuściła figurkę English Drummer – 1775/83. Miniaturę w skali 75 mm wyrzeźbił Maurizio Bruno, a odlewana jest z metalu.

English Drummer English Drummer English Drummer

Ares Mythologic

Ares wypuścił dwa zestawy pod szyldem Nocturna. Pierwszy to popiersie w skali 1/16 – Lilith, a drugi to figurka 70 mm  Lucifer. Oba zestawy odlewane są z żywicy.

Lilith Lucifer

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *