Figurkowe nowości (30.09.2016)

Figurkowe nowości (30.09.2016)

Podobnie jak w zeszłym tygodniu, tak i w tym nowości figurkowych jest niewiele. A oto szczegóły.

N-S Prod

N-S Prod zaprezentowało kolejną mini scenkę opartą o obraz. Zestaw Chess Players reprezentuje skalę 75 mm, a jego poszczególne elementy odlewane są z żywicy. Za detale miniatury odpowiada Nelly Auffret, a za wygląd box arta Samy Thual. Jak zwykle scenka opowiada jakąś historię, jest pełna jest koloru i ładnych detali.

Chess Players Chess Players Chess Players

Chess Players Chess Players Chess Players

Young Miniatures

Young B. Song przygotował nowe popiersie w skali 1/10. B-17 Bomber Crew składa się z siedmiu części żywicznych. Detale wyglądają ładnie, ale po raz kolejny popiersie jest bardzo podobne do innych tego autora.

B-17 Bomber Crew B-17 Bomber Crew B-17 Bomber Crew

B-17 Bomber Crew B-17 Bomber Crew B-17 Bomber Crew

CGS Military Figures

CGS zaprezentowało nową miniaturę, za wygląd której odpowiada Carl Reid. Figurka Cuirassier with Colour składa się z elementów żywicznych i metalowych, a reprezentuje skalę 120 mm. Jak przystało na wyroby tego autora, miniatura pełna jest świetnie uchwyconej dynamiki i doskonałych detali.

Cuirassier with Colour Cuirassier with Colour

Brother Vinnie

Brother Vinnie przygotował nową figurkę w skali 28 mm. Jest to Raider Girl. Jak przystało na figurkę mającą przedstawiać post apokaliptyczną wizję świata, kobieta jest półnaga. No po prostu oryginalność pierwsza klasa.

Raider Girl Raider Girl Raider Girl Raider Girl

Ellies Miniatures

Kolejną nowością od Ellie’s Miniatures ma być Officer H.L.I. (Gordons) 1898. Za wygląd tej żywicznej miniatury odpowiada Diego Fortes, a została ona wyrzeźbiona w skali 75 mm.

Highlander Highlander Highlander Highlander

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *