Konkurs Figusa – marzec 2013

Konkurs Figusa – marzec 2013

Przygotowałem konkurs dla czytelników naszego serwisu. Dawno już nie było u nas możliwości wygrania figurek, czas to naprawić. Konkurs będzie prosty, będzie łączył przyjemne z pożytecznym.

Zasady konkursu

Co można wygrać?

Figurki wyrzeźbione przez Radka Pitucha:

 • I miejsce – Zestaw Anglików/Polaków do StuGa 1:35
 • II miejsce – Anglik na luzie
 • III miejsce – Anglik z pieskiem

Anglicy do StuGa35-023-web35-022web1

Dla subskrybentów naszego newslettera, którzy napiszą komentarz, a nie wygrają nagrody, będzie jeszcze nagroda dla każdego uczestnika – bon zakupowy do sklepu Adalbertus o wartości 10zł. Dlatego warto zapisać się na nasz newsletter już teraz, aby nie stracić okazji.

Jak wziąć udział w konkursie?

To proste, wystarczy skomentować jeden z naszych artykułów w serwisie www.figus.pl. komentarz powinien zawierać merytoryczne odniesienie do treści wpisu – pomyśl co dodać albo jak uzupełnić lub poprawić treść wpisu.

Gdzie zamieścić komentarz? Pod artykułem znajdziesz okienko zatytułowane odpowiedź.

Jeżeli chcesz tylko pochwalić wpis np.:  „świetny blog” lub „ładna figurka” to napisz w krótkich słowach dlaczego. Konstruktywna krytyka (zgodnie z zasadami netykiety) także jest mile widziana.

W konkursie nie biorą udziału autorzy jakiegokolwiek artykułu w serwisie.

Termin konkursu

Konkurs Trwa do niedzieli 17 marca. Ogłoszenie wyników w poniedziałek 18 marca. Nagrody będą losowane. W przypadku wyjątkowego komentarza – rozważę możliwość przyznania ekstra nagrody.

Przyjemne z pożytecznym

Wasze komentarze pomogą nam zobaczyć, które tematy wpisów są dla Was najbardziej interesujące. Pozwolą też poznać wasze poglądy i oczekiwania. Ważne jest tez to, że wasze opinie i komentarze dodadzą wartości merytorycznej dla pozostałych użytkowników

2 komentarzeto “Konkurs Figusa – marzec 2013”

 1. RR pisze:

  Super figurki wspaniale ożywią, dioramę lub winietkę ze scenką w Włoch 1944 np. Monte Cassino lub inne zdarzenie z walk 2 Korpusu. Wspaniała jakośc i ciekawe pozy. Wiernie i realistycznie odwzorowane figurki.

 2. Wojtek pisze:

  Wyniki konkursu:

  W trakcie trwania konkursu 11 osób zamieściło komentarze. Zostały one uporządkowane wg kolejności alfabetycznej i o przyznaniu nagrody zadecydował podwójny rzut kostką.

  1 nagroda: JG52
  2 nagroda: Sebastian
  3 nagroda: piotrk

  Proszę o kontakt i podanie adresu wysyłki figus(małpa)adalbertus.com.pl

  Wszyscy uczestnicy zostali dodatkowo nagrodzeni bonem zakupowym do sklepu http://www.adalbertus.com.pl wartości 10zł. Po prostu wpisz swój email – podany przy komentowaniu wpisów, w okienku „bon zakupowy” w koszyku podczas podsumowania zamówienia.

  W razie pytań i wątpliwości – bez wahania napisz do figusa lub do sklepu!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *