Niusy figurkowe (17.11.2017)

Niusy figurkowe (17.11.2017)

W tym tygodniu w zestawieniu znajduje się nieco więcej pozycji niż poprzednio. Tym samym wybór większy, ale chyba również trudniejszy. O tym co Wam się podoba i trafi na Wasze biurka możecie poinformować zostawiając komentarz pod artykułem.

Bonapartes Military Models

Two Sworded Samurai to najnowsze popiersie przygotowane przez Richarda Baileya. Popiersie reprezentuje skalę 230 mm i odlewane jest z żywicy.

Two Sworded Samurai Two Sworded Samurai Two Sworded Samurai Two Sworded Samurai

Two Sworded Samurai Two Sworded Samurai Two Sworded Samurai

Romeo Models

Trzy nowości ukazały się nakładem Romeo Models. Są to: Eastern Viking Warrior, X Century; Celtic Warrior i przepięknie uchwycony English Knight XIV c. Miniatury wyglądają jak zwykle wspaniale, ale poza rycerza jest idealnie uchwycona i jak ktoś szuka dynamicznej figurki to powinien pokusić o zakup właśnie tej. Wszystkie te figurki odlewane są z metalu w skali 54 mm.

Viking Viking Viking

Viking Celtic Warrior Celtic Warrior

Celtic Warrior Celtic Warrior romeo_16rfjwr

English Knight English Knight225420_2

Semper Fidelis Miniaturas

Semper Fidelis zapowiedziało figurkę Spanish Tercio, Battle of Nördlingen, 1634. oraz Bavarian Infantry 1870. Druga z nich została wyrzeźbiona przez Antonio Meseguera. Miniatury odlewane będą z żywicy, w skali 75 mm.

 Spanish Tercio  Spanish Tercio

Bavarian Infantry Bavarian Infantry Bavarian Infantry Bavarian Infantry

Black Crow Miniatures

Black Crow zapowiedział natomiast popiersie Urhuk the Savage. Zostało ono wyrzeźbione przez Raula Garcia Latorre w skali 1/10. Odlew żywiczny.

Urhuk

Rogans Heroes

Vietcong Female Guerilla to najnowsza propozycja od Rogans Heroes. Figurka wojowniczki Vietcongu to temat niezwykle rzadki, a w skali 1/16 praktycznie niespotykany. Ta ciekawa miniatura odlewana jest z żywicy.

Vietcong Female Guerilla Vietcong Female Guerilla Vietcong Female Guerilla

Chronos Miniatures

Kolejna figurka zaprojektowana cyfrowo ukazuje się nakładem Chronosa. Old Witch dostępna będzie w skali 54 mm oraz 75 mm. Wersja 54 mm dostępna będzie jako odlew żywiczny lub z metalu, a ta w skali 75 mm jedynie z żywicy.

Old Witch Old Witch Old Witch

Old Witch Old Witch

ToRo Miniatures

ToRo wypuścił trzy nowe zestawy. Pierwszy to Pilot z Eskadry Kościuszkowskiej w skali 1/32. Drugą nowością jest Rzeźnik w skali 1/35, a trzecią zestaw w skali 1/48 Trzy Włoskie Krowy.

Pilot Pilot

Rzeźnik Rzeźnik

Włoskie Krowy Włoskie Krowy Włoskie Krowy

Atelier Maket

Antonio Zapatero jest autorem najnowszej figurki Atelier Maket – Charles-Antoine Manhes (1777-1854). Figurka w skali 75 mm odlewana jest z metalu. Box art został przygotowany przez Christiana Cauchois.

Charles-Antoine Manhes Charles-Antoine Manhes Charles-Antoine Manhes

Charles-Antoine Manhes Charles-Antoine Manhes Charles-Antoine Manhes

PF Works

Pedro Fernández wypuścił figurkę Toorn. Miniatura ma ok 30 mm wysokości, odlewana jest z żywicy, a w zestawie znajdują się dwie główki do wyboru.

Toorn Toorn Toorn Toorn

Stormtroopers

Stuart Hale przygotował nowe popiersie w skali 1/9. Trumpeter, 8th Hussars, Russia 1812 wygląda bardzo zachęcająco. Fajna poza i dobrze odwzorowane detale przyciągają uwagę.

Trumpeter Trumpeter

Green Monkey Models

Eduardo Velayos jest autorem najnowszego popiersia spod znaku zielonej małpki. The Calling reprezentuje skalę 1/12 i odlewany jest z żywicy. Miłośnicy odwzorowywania gry świateł i cieni będą mogli się spełnić artystycznie.

The Calling The Calling The Calling

Mitches Military Models

Spitfire Pilot to figurka 120 mm, wyrzeźbiona przez Maurica Corry. Zrelaksowana poza wygląda naturalnie, a detalom nie można nic zarzucić. Warto nabyć.

Spitfire Pilot Spitfire Pilot Spitfire Pilot

Spitfire Pilot Spitfire Pilot Spitfire Pilot

Evolution Miniatures

Sergiej Trawiański wypuścił trzy nowe zestawy: WWII Soviet Tank Officer, 1943-1945; Commissioner (October Revolution 1917) oraz Syrian Soldiers. Wszystkie oczywiście odlewane z żywicy, w skali 1/35.

Soviet Tank Officer Soviet Tank Officer Soviet Tank Officer

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *