Niusy figurkowe (9.02.2018)

Niusy figurkowe (9.02.2018)

Dobiega końca kolejny tydzień, więc spieszymy donieść Wam o najnowszych zestawach figurkowych.

Medieval Forge Miniatures

Trzy nowe figurki mają się ukazać nakładem rosyjskiej firmy. Knight of the Crusader, 12th century oraz European Knight, 12th century zostały wyrzeźbione przez Sergieja Lupanowa, a Viking 9-10th century to dzieło Igora Guljajewa. Wszystkie miniatury odlewane są żywicy, w skali 54 mm.

Knight of the Crusader Knight of the Crusader Knight of the Crusader

Knight of the Crusader Knight of the Crusader Knight of the Crusader

European Knight European Knight European Knight

European Knight European Knight European Knight

Viking Viking Viking

Viking Viking Viking

Copper State Models

Kolejna figurka lotnika z początku lotnictwa wojskowego pojawiła się dzięki Copper State. Standing RFC Airman reprezentuje skalę 1/32, a za jego wygląd odpowiada Andriej Bloskin. Odlew żywiczny.

Standing RFC Airman

Atelier Maket

W ofercie Atelier Maket bardzo rzadko pojawiają się tematy inne niż historyczne. I właśnie mamy do czynienia z takim wyjątkiem, gdyż do oferty trafiła figurka GIGN – Groupe d’Intervention de la Gendarmerie Nationale (National Gendarmerie Intervention Group). Figurkę w skali 75 mm przygotował Nicolas Pougis, a egzemplarz promocyjny pomalował Stefano Bertoli. Miniatura odlewana jest z żywicy.

GIGN GIGN GIGN

GIGN GIGN GIGN

Cartoon Miniatures

Cartoon wypuścił dwie nowe figurki, obie w skali 40 mm i odlane z żywicy. Są to Shogun wyrzeźbiony przez Sergieja Zlobowa (box art przygotowany przez Konstantina Pinajewa) i Hippo Pirate autorstwa Aleksandra Kowalewa (ten zestawik promuje egzemplarz pomalowany przez Ilje Fedorowa). 

Shogun Shogun

Hippo Pirate Hippo Pirate

Ellie’s Miniatures

Ellie’s Miniatures wypuszcza zestaw Dance Of Death 1870. Miniatura w skali 75 mm odlewana jest z żywicy w limitowanej ilości 100 szt. Dodatkowo tylko 35 pierwszych zamówień otrzyma opcjonalne główki. Co Wy na taką politykę firmy?

Dance Of Death 1870

Dance Of Death 1870 Dance Of Death 1870 Dance Of Death 1870

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *