Nowości figurkowe (10.03.2017)

Nowości figurkowe (10.03.2017)

Zapraszamy do lektury najnowszego raportu o nowościach figurkowych.

Elan 13 Miniatures

Elan 13 zaprezentował figurkę Officer 95th Rifles Napoleonic period. Żywiczną miniaturę w skali 54 mm przygotował Robert Lane. Już na pierwszy rzut oka zastrzeżenia można mieć do pozy. Przygarbiony, jakby zrezygnowany oficer nie wygląda najlepiej.

Officer 95th Rifles Officer 95th Rifles

Mitches Military Models

Kolejna żywiczna figurka przygotowana przez Carla Reida zasila ofertę MMM. Tym razem jest to miniatura 120 mm – Mounted Samurai. Świetne detale i pięknie uchwycona to nie wszystkie atuty. Dodanie pochyłego podłoża dodało dynamizmu i jeszcze bardziej przyciąga uwagę.

Mounted Samurai Mounted Samurai

ANT Miniatures

ANT wypuścił dwie kolejne miniatury żołnierzy Specnazu. Tytuł ten sam, tylko inny numer katalogowy: 120-88 Officer of FSB Spetsnaz. Russia 2017; 120-89 Officer of FSB Spetsnaz. Russia 2017. Miniatury odlewane są z metalu w skali 120 mm. Ciekawa propozycja dla miłośników specjalsów.

Spetsnaz Spetsnaz Spetsnaz

Spetsnaz Spetsnaz

N-S Prod

Kolejny obraz przeniesiony w świat modelarskich figurek. Tym razem jest to Smoker and his marabou. Jak zawsze fajnie wykonany zestaw w skali 75 mm i odlewany z żywicy.

Smoker and his marabou Smoker and his marabou Smoker and his marabou

BestSoldiers

Kilka ładnych lat temu Russel Crowe wcielił się w postać byłego generała armii rzymskiej i gladiatora. I właśnie twarz tego aktora ma najnowsza figurka od BestSoldiers. Figurkę w skali 75 mm wyrzeźbił Antonio Zapatero, a producent odlewa ją z metalu. W zestawie The General – Germany late II century znajdują się dwie główki.

The General

 

Evolution Miniatures

Także Evolution dołączył do producentów oferujących zestawy postapokaliptyczne. Apocalypse Survivors-Zombi War składa siedwóch figurek i da się zastosować także w innych scenkach w skali 1/35, więc nie musimy ograniczać się tylko do zombie. Autorem miniatur jest Sergiej Travianski.

Apocalypse Survivors Apocalypse Survivors Apocalypse Survivors

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *