Nowości figurkowe (16.03.2018)

Nowości figurkowe (16.03.2018)

Przygotowaliśmy nowe zestawienie nowości figurkowych z ostatniego tygodnia. Zapraszamy do lektury i komentowania pod artykułem.

Cix Models

Cix poszerzył ofertę zwierząt z serii Wild Life. Tym razem tematem jest African Elephant. Podobnie jak poprzednie, tak i ten zestaw reprezentuje skalę 1/35 – 1/32 i odlewany jest z żywicy.

Elephant Elephant

Sarnia Miniatures

Sarnia debiutuje z popiersiem Adrian Carton de Wiart VC. Popiersie odlewane jest z żywicy, w skali 1/10. Zgodnie z zapowiedziami, Sarnia ma wypuszczać popiersia osób, które znacząco zapisały się w historii.

Adrian Carton de Wiart VC

Altores Studio

Seriej Valger przygotował dla Altoresa nową figurkę rzymianina z I w. p. n. e. Centurion odlewany jest z żywicy, w skali 54 mm.

Centurion Centurion

Centurion Centurion

N-S Prod

Najnowsza scenka poszerzająca ofertę doskonałych zestawów od N-S Prod to Shoemaker. Podobnie jak poprzednie, tak i ta reprezentuje skalę 75 mm i odlewana jest z żywicy.

Shoemaker Shoemaker

Andrea Miniatures

Andrea już dawno nie wypuszczała tematów innych niż historyczne. W marcu miłośnicy tematów lżejszych będą mogli nabyć właśnie od Andrei miniaturę Capt. Sanders Serpentian Navy. Figurka opisana jest przez prze producenta jako 70 mm łamane na 1/32. W zestawie znajdują się elementy żywiczne i odlane z metalu.

Capt. Sanders Serpentian Navy Capt. Sanders Serpentian Navy Capt. Sanders Serpentian Navy

Capt. Sanders Serpentian Navy Capt. Sanders Serpentian Navy

Irbis Miniatures

Irbis wypuścił dwie figurki w skali 75 mm. Są to Black Widow oraz Japanese Archer, obie odlewane z żywicy. O ile wdowa wygląda dobrze to poza łuczniczki mogłaby być lepsza.

Black Widow Black Widow Black Widow Black Widow

Japanese Archer Japanese Archer Japanese Archer Japanese Archer

MK 35

Najnowsza propozycja francuskiej firmy to The Bricklayer Fernand. Figurka odlewana jest z żywicy, oczywiście w skali 1/35. Jest kolejna ciekawa propozycja, która pozwoli urozmaicić kolekcję.

Bricklayer Bricklayer Bricklayer

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *