Nowości figurkowe (18.11.2016)

Nowości figurkowe (18.11.2016)

Prezentujemy najnowsze zestawie figurkowych nowości.

BF 109 Models

Nowe popiersie dla BF109 Models przygotował Antonio Meseguer. POW 3rd FRallschirmjäger-Division reprezentuje skalę 1/16 i odlewany jest w żywicy.

POW POW bf109models_49nso1

Nuts Planet

Kolejne nowości przygotowało Nuts Planet. Pierwszą z nich jest figurka Eduarda Pereza French Revolution (podstawkę przygotował Ki Yeol Yoon). Miniatura składa się z dwudziestu jeden elementów żywicznych i prezentuje się znakomicie. Druga z nowości zasila serię Trigger i jest to Advance Guard. W pudełku z tym zestawem znajduje się szesnaście części przygotowanych przez Joo Heum Yoona (figurka) oraz Ki Yeol Yoona (podstawka). Obie figurki reprezentują skalę 75 mm.

 French Revolution  French Revolution  French Revolution  French Revolution

 French Revolution  French Revolution  French Revolution  French Revolution

Advance Guard Advance Guard Advance Guard Advance Guard

Advance Guard Advance Guard Advance Guard Advance Guard

Altores Studio

Dwie nowości mają się ukazać nakładem Altores. Pierwsza z nich to The civil war in Russia 1918-1922. Miniatura w skali 54 mm została wyrzeźbiona przez Maxima Voronina. Drugą z nowości jest Cheyenne Warrior. Za wygląd jeźdźca odpowiada Aleksander Derjabin, a konia przygotował Sergiej Zlobow. Ta miniatura również reprezentuje skalę 54 mm.

The civil war in Russia The civil war in Russia The civil war in Russia The civil war in Russia

Cheyenne Warrior Cheyenne Warrior Cheyenne Warrior

Cheyenne Warrior Cheyenne Warrior Cheyenne Warrior

Modelix Studio

 Vitalino Chitas przygotował zestaw Batalhao de Marinha, Angola 1915. Miniatura odlewana jest w żywicy, w skali 54 mm. Oryginalny i fanie wygląda.

Batalhao de Marinha

Miniaturas Fortes

Fortes zapowiedziało figurkę British Officer in 1914. Zestaw odlewany będzie w żywicy, w skali 75 mm. Dynamicznie wyglądająca poza i ładne detale powinny zachęcić do zakupu tego zestawu.

British Officer British Officer British Officer

British Officer British Officer

Recon Production

Marine Recon Grenadier, 1970-71 to najnowsza propozycja od Recon Production. Popiersie w skali 1/9 składa się z dwunastu elementów żywicznych.

Marine Recon Grenadier Marine Recon Grenadier Marine Recon Grenadier

Atelier Maket

Kolejna miniatura poruszająca tematykę wielkiej wojny Régiment de Marche de la Légion Etrangére 1916 od Atelier Maket. Figurkę przygotował w skali 75 mm Nicolas Pougis. Odlew żywiczny.

Régiment de Marche Régiment de Marche Régiment de Marche

Régiment de Marche Régiment de Marche

Best Soldiers

Best Slodiers zapowiedziało pierwszą miniaturę fantasy. Jest to Rebel & Romantic autorstwa Alberto Acquavivy. Figurka odlewana będzie w żywicy, w skali 75 mm.

Rebel & Romantic

Cartoon Miniatures

Jeżeli macie ochotę na coś lżejszego tematycznie, to Cartoon przychodzi Wam z pomocą w postaci figurki Charlie. Miniaturę w skali 54 mm wyrzeźbił Aleksander Derjabin. Egzemplarz promocyjny pomalował Konstantin Pinaev.

Charlie Charlie

Art Girona

Dwie nowe figurki wypuściło Art Girona. Pierwsza z nich to British Officer, 3rd Sikh Irregular Cavalry, c. 1861, reprezentujący skalę 70 mm. Druga figurka została przygotowana w skali 54 mm i nosi tytuł Catalan Volunteers Battalion, 1860 African War. Obie odlewane są z metalu.

British Officer Catalan Batalion

Tommy’s War

Angielska firma wypuściła figurkę Signaller of the Queen Mary’s Womens Auxillary Army Corps, France 1916. Za wygląd tej miniatury odpowiada Benoit Cauchies. Figurka odlewana jest w żywicy, w skali 54 mm.

Signaller Signaller

Mercury Models

Rosyjska firma wypuściła nową figurę w skali 75 mm. Roman Gladiator Secutor odlewany jest z żywicy i najprawdopodobniej wkrótce ukaże się druga miniatura mogąca stworzyć parę walczących wojowników.

Roman Gladiator Roman Gladiator Roman Gladiator

Roman Gladiator Roman Gladiator

Chronos Miniatures

Kolejną nowością z Rosji jest Russian fusilier of the Life-Guard regiments, 1704-09. Figurkę wyrzeźbił w skali 54 mm Sergiej Szamenkow, a odlewana jest ona w metalu.

Russian fusilier Russian fusilier Russian fusilier

Russian fusilier Russian fusilier

Russian fusilier Russian fusilier

Model Cellar

Model Cellar wypuścił czwarty już zestaw pierwszowojennej scenki – WWI German vignette – Officer. Podobnie jak poprzednie, tak i ta została wyrzeźbiona przez Carla Reida w skali 75 mm i może być prezentowana w połączeniu z poprzednimi miniaturami.

Officer

Korchagin Studio

Dzięki Equestrian Knight 13th century od Korchagin Studio możecie poszerzyć kolekcję swoich Krzyżaków. Figurka przygotowana została przez Igora Kordiukowa w skali 75 mm, a odlewana jest z żywicy.

Equestrian Knight Equestrian Knight Equestrian Knight

Equestrian Knight Equestrian Knight Equestrian Knight

DG Artwork

Kim Dae-Hyeong przygotował figurkę Celt Warrior, 1st c AD. Miniatura składa się z ośmiu elementów żywicznych i reprezentuje skalę 75 mm.

Celt Warrior

Imperial Gallery

Imperial Gallery wypuściło nowe figurki w skali 120 mm. Są to: British Soldier Northern Ireland ’80s; Gordon Highlander, Northern Ireland ’80s; WW1 Brit. Infantryman 1917; WW1 Brit Infantryman, The Somme.

Northern Ireland Northern Ireland Northern Ireland

 Infantryman  Infantryman dscf6048  Infantryman

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *