Nowości figurkowe (20.10.2017)

Nowości figurkowe (20.10.2017)

Dobiega końca kolejny tydzień, zatem przygotowaliśmy nowy raport o figurkowych nowościach. Zapraszamy do lektury.

Romeo Models

Włoska firma wypuściła trzy nowe figurki w skali 54 mm. Templar Knight XII Century oraz Indian Chief 19th Century zostały wyrzeźbione przez Gianniego La Roccę, a  Maurizio Bruno jest autorem Napoleon Bonaparte, Marengo 1800. Wszystkie zestawy odlewane są z metalu.

Templar Knight Templar Knight Templar Knight Templar Knight

Indian Chief Indian Chief Indian Chief Indian Chief

Napoleon Napoleon Napoleon Napoleon

Falcon Miniatures

Falcon to nowy producent rodem z Rosji. Firma debiutuje miniaturą Viking (Ulfhednar). Figurkę wyrzeźbił w skali 75 mm Oleg Pogosjan, a odlewana jest z żywicy. Zapowiada się niezwykle interesująco.

Viking (Ulfhednar) Viking (Ulfhednar) Viking (Ulfhednar)

Viking (Ulfhednar) Viking (Ulfhednar) Viking (Ulfhednar)

Andrea Miniatures

Hiszpańska firma wypuściła w dwóch rozmiarach zestaw Cossack attack! 1812. Jest on dostępny w skali 54 mm i 90 mm, a w pudełku znajdują się elementy żywiczne i metalowe.

Cossack attack Cossack attack Cossack attack

Cossack attack Cossack attack

Elan 13 Miniatures

Elan wypuścił zestaw Scramble! RAF pilot and dog WW2. Jest zestaw żywiczny w skali 54 mm, a jego autorem jest Robert Lane.

Scramble Scramble Scramble

Scramble Scramble

TIN-Berlin

Najnowszą propozycją od Tin jest European Crossbowman, End of 14c. Figurkę przygotował w skali 75 mm Oleg Pogosjan. Odlew żywiczny.

European Crossbowman European Crossbowman European Crossbowman

European Crossbowman European Crossbowman European Crossbowman

Alpine Miniatures

Alpine wypuścił dwie figurki w skali 1/35. 35238 WSS Panzer Commander Winter oraz 35239 WSS Panzer Gunner Winter zostały wyrzeźbione przez Taesung Harmmsa. Każda z figurek zawiera opcjonalną główkę. Istnieje również możliwość zakupu ich w komplecie jako 35240 WSS Panzer Crew Winter Set. Oferta figurek w skali 1/16 została poszerzona o US Armored Infantry 2AD Normandy. Miniaturę przygotował John Rosengrant. Wszystkie miniatury odlewane są z żywicy.

 Panzer Crew  Panzer Crew  Panzer Crew  Panzer Crew

 Panzer Crew  Panzer Crew  Panzer Crew  Panzer Crew

US Armored Infantry US Armored Infantry US Armored Infantry

US Armored Infantry US Armored Infantry US Armored Infantry

Art Girona

Adriano Laruccia jest autorem nowej figurki Art Girony. Seuthes III. Thracian King, 331BC-300BC reprezentuje skalę 54 mm i jest odlewany z metalu.

Thracian King

Nuts Planet

Dwie nowości z serii Trigger przygotowało Nuts Planet. Path Finder reprezentuje skalę 75 mm i składa się z dziesięciu elementów, w tym podstawki. Belford to powiększona ze skali 75 mm do 150 mm (1/12) figurka, która miała premierę kilka miesięcy temu. Składa się ona z dwunastu elementów żywicznych.

Path Finder Path Finder Path Finder

Path Finder Path Finder Path Finder

Belford Belford Belford

Belford Belford Belford

Broken Toad

Broken Toad wypuścił popiersie Anne Frank. Miniatura została przygotowana przez Chrisa Claytona, reprezentuje skalę 1/10 i odlewna jest z żywicy. W oczy rzucają się zbyt duże dłonie. Temat na pewno ciekawy i poruszający.

Anne Frank Anne Frank Anne Frank

Anne Frank

PF Works

Pedro Fernandez przygotował popiersie Kannibal, the Ogre, Popiersie odlewane jest z żywicy, w skali 1/10. Uwagę przykuwają fantastyczne detale, które będą doskonałą bazą pod prace malarskie.

Kannibal, the Ogre

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *