Nowości figurkowe (22.04.2016)

Nowości figurkowe (22.04.2016)

Po raz kolejny mamy przyjemność przedstawić podsumowanie nowości figurkowych z ostatniego tygodnia. Różnorodność tematyczna powinna umożliwić wybór zdecydowanej większości z Was.

Korchagin Studio

Firmę Korchagin po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w zeszłym tygodniu. W tym przekazujemy informację o kolejnych dwóch nowościach. Obie miniatury przygotował Witalij Puzenko w skali 75 mm i odlewane są w żywicy. Sheriff i Gangster posiadają ładne detale i naturalnie wyglądające pozy. Zdecydowanie warte zakupu.

Sheriff Sheriff Sheriff

Sheriff Sheriff Sheriff

Gangster Gangster Gangster

Gangster Gangster Gangster

Mitches Military Models

Captain of Elite Company Hussars to popiersie autorstwa Maurica Corry wykonane na podstawie pełnej figurki, którą niedawno  pokazywaliśmy. Odlew żywiczny w skali 1/9.

Elite Company Elite Company Elite Company Elite Company

Micro Art Studio

Popiersie Discworld Esme Weatherwax ma 12 cm wysokości i odlewane jest z żywicy. Autorem wiedźmy jest Andreas Bergman. Bardzo fanie wyglądają rysy twarzy. Dzięki nim można osiągnąć bardzo fajny efekt końcowy.

Esme Esme Esme Esme

Figone

Francuska firma uzupełniła swoją ofertę o popiersie Trollgnard. Miniatura przygotowana przez Allana Carrasco i Didier Dantela ma 83 mm wysokości i odlewana jest z żywicy. Na pewno nie jest to zestaw dla wszystkich, ale Ci co lubią lekkie tematy powinni być zadowoleni.

Trollgnard Trollgnard Trollgnard

Trollgnard Trollgnard

Young Miniatures

Autorem najnowszego popiersia Young Miniatures jest Hiroyuki Iahii. British Soldier – Battle of El Alamein 1942 reprezentuje skalę 1/10. W pudełku znajdziecie sześć części żywicznych. Nieco kiepsko wygląda ucho, za to detale karabinu i bagnetu wyglądają pierwszorzędnie.

British Soldier YM1859-7 British Soldier

British Soldier British Soldier British Soldier

Klukva Miniatures

Nowa firma z Rosji zaprezentowała swoje figurki. Wszystkie odlewane są z żywicy w skali 35 mm. Więcej szczegółów znajdziecie na ich stronie: http://klukvaminiatures.nethouse.ru/.

Klukva Klukva

Klukva Klukva

Chronos Miniatures

Najnowsza propozycja od Chronos to Polish cavalryman, 17th century. Miniaturę wyrzeżbił Oleg Pogosjan. W skład zestawu wchodzi siedemnaście elementów odlanych z metalu. Skala to oczywiście 54 mm.

Polish cavalryman Polish cavalryman Polish cavalryman

Polish cavalryman Polish cavalryman Polish cavalryman

 Alexandros Models

Napoléon sur le champ de bataille d’Eylau, 9 février 1807 to nowy zestaw od Alexandros Models. Za jego wygląd odpowiada Ebroin. Miniatura została przygotowana w skali 75 mm i odlewana jest z metalu. Na pewno jest to ciekawa propozycja. Miniatura wygląda dynamicznie i do tego detale wyglądają bardzo zachęcająco.

Napoléon Napoléon Napoléon

Napoléon Napoléon Napoléon Napoléon

Albino Raven Miniatures

Najnowsze pudełko z logo białego kruka zawiera miniaturę Ursa Warrior. Figurka w skali 75 mm składa się z pięciu elementów żywicznych. Wygląda co całkiem nieźle i można by się skusić.

Ursa Warrior Ursa Warrior Ursa Warrior

Alive History Miniatures

AHM przygotowuje do wprowadzenia figurki Hun warrior. Miniaturę wyrzeźbił Dimitrij Szewcow w skali 54 mm i odlewna będzie metalu.

Hun warrior Hun warrior Hun warrior

Hun warrior Hun warrior Hun warrior

Reedoak

Kilka ciekawych propozycji ma w swojej ofercie Reedoak. Miniatury powstają cyfrowo, w różnych skalach. Odwiedźcie ich stronę i sprawdźcie co mają w aktualnej ofercie.

Reedoak

Corsar Rex

Jeśli macie zestaw BMW R-75 w skali 1/35, najlepiej Zviezdy to możecie dokupić figurki German Soldiers, Wehrmacht. BMW-R75. Dzięki tym figurkom możecie stworzyć ciekawą i przyciągającą uwagę scenkę.

German Soldiers German Soldiers

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *