Nowości figurkowe (26.05.2017)

Nowości figurkowe (26.05.2017)

Ale ten czas pędzi. Niedawno rozpoczynaliśmy majowe raporty o nowościach, a przed nami już końcówka miesiąca. Żeby zbytnio nie przedłużać i tracić czasu na przydługie wstępy przejdźmy do przeglądu nowości figurkowych.

Cartoon Miniatures

Cartoon wypuścił jedną figurkę, a drugą zapowiedział. Status nowości ma Albertius w skali 54 mm. Miniaturkę wyrzeźbił Aleksander Deryabin. Natomiast status zapowiedzi ma Jules. To także skala 54 mm. Obie figurki wyglądają niesamowicie zachęcająco. Karykaturalne, ale zarazem idealnie odwzorowujące pierwowzór. 

Albertius Albertius Albertius

Albertius Jules Jules

Industria Mechanika

Jeżeli uważacie, że w Waszej kolekcji brakuje dużej figurki goblina to Industria Mechanika przychodzi Wam z pomocą. Scrap Goblin Engineer ma aż 175 mm wysokości. To sporo żywicy. Za jego projekt cyfrowy odpowiada Rishi Nandlaskar.

Scrap Goblin Engineer Scrap Goblin Engineer Scrap Goblin Engineer

Heroes & Villains Miniatures

Dwa kolejne popiersia uzupełniły ofertę H&V. Jack The Ripper został wyrzeźbiony przez Juana Diaza. Za wygląd Danag, knocking on your door odpowiada natomiast Thais Mariblanca. Oba popiersia reprezentują skalę 1/12 i odlewane są z żywicy.

Jack The Ripper Jack The Ripper Jack The Ripper

Danag Danag Danag

Mercury Models

Trzy zapowiedzi od Mercury Models pojawiły się w mijającym tygodniu. Są to: w skali 60 mm Bloodsucker mutant Ruslana Vorobieva, oraz Swiss warrior 15c Talanta Soodanbekova i przygotowany przez Olega Pogosiana Burgundian knight 15c, obie w skali 75 mm. Ostatnia z figurek zawiera dwie główki.

Bloodsucker mutant Bloodsucker mutant Bloodsucker mutant

Bloodsucker mutant m7528 m7528-2

Burgundian knight Burgundian knight Burgundian knight

Burgundian knight Burgundian knight Burgundian knight

Burgundian knight Burgundian knight Burgundian knight

DG Artwork

Sandhurst – United Kingdom Military Academy wyrzeźbił w skali 1/12 Kim Dae-Hyeong. W pudełku znajdują się trzy elementy żywiczne.

Sandhurst Sandhurst Sandhurst Sandhurst

Young Miniatures

Najnowsze popiersie od Young Miniatures to U.S. 1st Cavalry Div, Vietnam 1970. Miniatura została przygotowana przez Grega Girault & Young B Songa. M203 Grenade Launcher pochodzi natomiast od DEF. Models.

U.S. 1st Cavalry Div U.S. 1st Cavalry Div U.S. 1st Cavalry Div U.S. 1st Cavalry Div

U.S. 1st Cavalry Div U.S. 1st Cavalry Div U.S. 1st Cavalry Div U.S. 1st Cavalry Div

Andrea Miniatures

Andrea wypuściła nowy zestaw farb akrylowych. Splinter Camo Paint Set składa się z sześciu buteleczek po 17 ml każda oraz instrukcji malowania.

Splinter Camo Paint Set

Stormtroopers

Stuart Hale wypuścił nowe popiersie – Officer 52nd Foot 1812/15. Autor wyrzeźbił je  w skali 1/9. Odlew żywiczny.

Officer Officer

Officer Officer

Semper Fidelis

Hiszpańska firma wypuściła nową figurkę w skali 75 mm. África Regiment, 1808, Infantryman został wyrzeźbiony przez Alfonso Prieto Sarri’ego i odlewany jest z żywicy.

África Regiment África Regiment África Regiment África Regiment

Mitches Military Models

MMM wypuściło nowy zestaw żywicznych popiersi autorstwa Pavola Ovecki. Samurai Busts przygotowane zostały w skali 1/9 i można je nabyć w komplecie lub pojedynczo jako: LS1 American Samurai, LS02 Samurai, LS03 Japanese General. Podobnie jak poprzednie, tak i te miniatury bardzo fajnie oddają podobieństwo pierwowzorów filmowych.

American Samurai American Samurai American Samurai American Samurai

Japanese General Japanese General Japanese General Japanese General

Samurai Samurai Samurai

Samurai busts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *