Nowości figurkowe (8.12.2017)

Nowości figurkowe (8.12.2017)

Zbliżamy się kolejnego weekendu, zatem przyszedł czas na najnowszy odcinek przeglądu figurkowych nowości.

Altores Studio

Altores nie zwalnia tempa i podaje informację o dwóch nowych zestawach. Obie nowości to skala 75 mm i odlew żywiczny. Iroquois Hunter został wyrzeźbiony przez Alexandra Derjabina, natomiast Veteran Medieval Mercenary, XIV c. to dzieło Olega Pogosjana.

Iroquois Hunter Iroquois Hunter Iroquois Hunter Iroquois Hunter

Veteran Medieval Mercenary Veteran Medieval Mercenary Veteran Medieval Mercenary Veteran Medieval Mercenary Veteran Medieval Mercenary

DES Kit

Des Kit wypuściło popiersie Poilu, 1916. Za dużo informacji o tym zestawie nie opublikowano, skromne dwa zdjęcia, informację, że skala to 120 mm i odlew żywiczny.

Poilu, 1916 Poilu, 1916

Shop of Miniatures

Russian Heavy Warrior. Gorodets 13th century to najnowsza propozycja Shop Of Miniatures. Autorem figurki jest Sergiej Valger, a box art przygotował Sergiej Kunst. Figurka reprezentuje skalę 54 mm, a w pudełku znajduje się dziewięć elementów żywicznych.

Russian Heavy Warrior Russian Heavy Warrior 24294219_1300531316717765_799533036712256231_n

Russian Heavy Warrior Russian Heavy Warrior Russian Heavy Warrior

Russian Heavy Warrior Russian Heavy Warrior Russian Heavy Warrior

Chronos Miniatures

Sergiej Tomilin jest autorem nowej figurki Chronosa. Russian Hussar, 1812 przygotowany został w skali 54 mm i składa się z dziewiętnastu elementów metalowych.

Russian Hussar Russian Hussar Russian Hussar Russian Hussar

Russian Hussar Russian Hussar Russian Hussar

2Dreamers

Czeska firma poszerzyła swoją ofertę popiersi o miniaturę H. P. Lovecraft. Sylwetkę amerykańskiego pisarza przygotował w skali 1/10 Oleksandr Bilibov. W zestawie znajduję się odlew żywiczny, blaszka fototrawiona i broszura.

Lovecraft Lovecraft Lovecraft

Lovecraft Lovecraft

Scale 75

Hiszpański producent wypuścił Joe Cassidy jako popiersie w skali 1/12 oraz bardzo fajnie wyglądającego Jynz, the Scoundrel. Druga z nowości reprezentuje skalę 75 mm, a obie odlewane są z żywicy.

Joe Cassidy Joe Cassidy Joe Cassidy

 Jynz, the Scoundrel  Jynz, the Scoundrel

 Jynz, the Scoundrel  Jynz, the Scoundrel

Andrea Miniatures

Andrea wypuściła figurkę Daddy’s Lil Girl, choć pod tym tytułem kryje się zapewne Harley Quinn z Batmana. Miniatura oferowana jest w skali 54 mm i 75 mm, a w pudełku znajdują się elementy odlewane z żywicy i metalu.

Daddy’s Lil Girl Daddy’s Lil Girl Daddy’s Lil Girl Daddy’s Lil Girl

Dolman Miniatures

Dolman wypuścił popiersie The Sergeant – NSW Lancer. Boer War. Jest ono dostępne w skali 1/10 i 1/16, a składa się ono z odlewów żywicznych i metalowych.

The Sergeant The Sergeant The Sergeant The Sergeant

The Sergeant The Sergeant The Sergeant

CGS Military Figures

Za wygląd obu nowości z CGS odpowiada Carl Reid. Old Grumbler jest figurką żywiczną w skali 120 mm, a popiersie Officer Line Lancers reprezentuje skalę 1/9 i składa się z elementów żywicznych uzupełnionych metalowymi.

 Old Grumbler  Old Grumbler  Old Grumbler  Old Grumbler

Officer Line Lancers

Art Girona

Trzy nowe figurki ukazały się nakładem Art Girony. Nabopolassar. King of Babylonia, 658BC-605BC został wyrzeźbiony przez Adriano Laruccię w skali 54 mm i odlewany jest z żywicy. Antonio Zapatero jest natomiast autorem dwóch figurek żywicznych w skali 75 mm: Napoleon, April 2, 1810 oraz Roman Centurion, 1st Century.

Nabopolassar. King of Babylonia Napoleon Centurion

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *