Nowości figurkowe (9.06.2017)

Nowości figurkowe (9.06.2017)

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy raport o figurkowych nowościach. O tym co nowego się pojawiło lub pojawić się ma w najbliższej przyszłości możecie przeczytać poniżej. Swoje komentarze możecie pozostawić pod artykułem.

Alpine Miniatures

Alpine wypuścił nowe figurki i nie powinniście być zaskoczeniu, że wśród nich jest wskazujący Niemiec. Chodzi o nowe figurki w skali 1/35 i są to WSS Panzer Officer at Kursk #1 (35232), WSS Panzer Officer at Kursk #2(35233) oraz ich zestaw czyli WSS Panzer Officers at Kursk Set (35234). Miniatury te wyrzeźbił Boris Knokhov. Natomiast Taesung Harmms jest autorem figurki w skali 1/16 German U-Boat Watch Officer. Wszystkie miniaturki odlewane są z żywicy i posiadają po dwie główki do wyboru.

Panzer Officer Panzer Officer Panzer Officer Panzer Officer

Panzer Officer 16036b_3 16036c_4

German U-Boat Watch Officer German U-Boat Watch Officer German U-Boat Watch Officer German U-Boat Watch Officer

Bravo – 6

Vladimir Demchenko wypuścił nowy zestaw amerykańskich żołnierzy w Wietnamie. Jest to zestaw Black Power. Figurki reprezentują oczywiście skalę 1/35 i odlewane są z żywicy.

Black Power Black Power Black Power

The Goldfish of Justice

Jeżeli powyższa nazwa nic Wam nie mówi, to pewnie dlatego, że firma pojawiła się niedawno. The Beast Handler to „popiersie” mające ok 70 mm wysokości. Odlew żywiczny.

The Beast Handler The Beast Handler The Beast Handler

Pegaso Models

Włoska firma przygotowała cztery nowości na czerwiec. Wsród nich są dwa popiersia w skali 90 mm: Gladiator oraz Roman Legionary. Pozostałe dwie nowości to figurki.  Mirmillone reprezentuje skalę 90 mm, a Rus Viking skalę 75 mm. Wszystkie zestawy odlewane są z metalu.

Gladiator Gladiator

Roman Legionary Roman Legionary

Mirmillone Mirmillone

Rus Viking Rus Viking

Atelier Maket

Alan Ball jest autorem najnowszej propozycji od Atelier Maket. Off. 1st Skinner’s Horse in campaign dress został bardzo ładnie przygotowany w skali 75 mm i odlewany jest z żywicy.

Atelier Maket Atelier Maket Atelier Maket

Miniature Tale

Autorem figurki Minotaur jest Stavros Zouliatis. Miniatura reprezentuje skalę 75 mm i odlewna jest z żywicy. W pudełku znajduje się osiem elementów. Na zdjęciach widać metalowy łańcuch, ale producent nie wspomina, czy jest on częścią zestawu.

Minotaur Minotaur

Minotaur Minotaur

Infamy Miniatures

Bear zakwalifikowany został jako skala 54 mm. W rzeczywistości ma on prawie 70 mm wysokości. Figurka wyrzeźbiona została przez James’a Caina i odlewana jest z żywicy.

Bear

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *