Nowości na majówkę (28.04.2017)

Nowości na majówkę (28.04.2017)

Pogoda na majówkę nie zapowiada się najlepiej, więc z czystym sumieniem będzie można poświęcić trochę czasu na modelarskie hobby, a także przemyślenia dotyczące następnych projektów. Mam nadzieję, że w doborze tematów na następne zakupy pomoże Wam poniższe zestawienie figurkowych nowości.

Black Army Models

Rozpoczynamy figurkami w skali 1/35 od BAM. Są to Hungarian Policeman WWII, Hungarian Infantryman oraz Boy with RC’S. W drugim z zestawów znajduje się zarówno autko, jak i samolot RC. Obie figurki wyrzeźbił Gábor Szabó.

Hungarian Policeman Hungarian Policeman Hungarian Policeman

Hungarian Infantryman Hungarian Infantryman promo2

Boy Boy

AC Models

Andy Cairns przygotował nową miniaturę w skali 1/16. Jest to żywiczny German Para with Mg42, który powinien trafić do sprzedaży w połowie maja.

German Para German Para German Para

Minisoldiers

Minisoldiers wypuściło figurkę Life Guard Finland Regiment. Miniaturę przygotował w skali 54 mm Dimitrij Szewcow. Odlewana jest ona z żywicy.

Life Guard Finland Regiment

Alexandros Models

Carles Vaquero jest autorem najnowszej propozycji od Alexandros. Asura, Indian Demon reprezentuje skalę 90 mm i jest odlewany z żywicy. Egzemplarz przykładowy został pomalowany przez Alexandre’a Cortinę Bonastre.

Asura Asura Asura Asura

Asura Asura Asura Asura

Dolman Miniatures

Nowe popiersie ma się ukazać nakładem Dolman Miniatures. Zatytułowane jest ono The Thin Red Line, a jego autorem jest Luis Rebollo Monedero. Popiersie  reprezentuje skalę 1/12, a w pudełku znajdują się elementy odlewane z żywicy i metalu.

The Thin Red Line The Thin Red Line The Thin Red Line

The Thin Red Line The Thin Red Line The Thin Red Line

HD Models

Najnowszy zestaw od HD Models to Badlands Hero. Zestaw dostępny jest w skalach 75 mm i 1/35. Można też nabyć osobno figurkę i śmigłowiec, jakby całość komuś nie odpowiadała.

Badlands Hero Badlands Hero Badlands Hero

Oniria Miniatures

Oniria wypuściła nowy zestaw w skali 28 mm. The desert centaurs odlewany jest z metalu, a za jego wygląd odpowiada Jose Hidalgo.

The desert centaurs The desert centaurs

The desert centaurs The desert centaurs

Mercury Models

Mercury zapowiedziało popiersie w skali 200 mm Aty Baty. Jego autorem jest Anton Sadiq. Nie jest jeszcze znana data dostępności tego zestawu, ale można się go spodziewać w przeciągu najbliższych kilku dni.

Aty Baty

Ellie’s Miniatures

Ellie’s Minaitures wypuściło żywiczną figurkę 120 mm 15th Cent Men at Arms. Minitura wygląda bardzo zachęcająco.

Men at Arms Men at Arms

Men at Arms Men at Arms

Art Girona

Trzy nowe figurki ukazały się nakładem Art Girony. Dwie z nich, Risaldar, 4th Irregular Cavalry (Hodson’s Horse), 1858 oraz Grenadier – Sergeant, 44th Regiment. Braddock Defeated, 1755 zostały wyrzeźbione przez Antonio Zapatero w skali 70 mm. Natomiast Augustus (Caius Iulius Caesar Octavianus). First Roman Emperor, 63BC-14AD to dzieło Adriana Larucci w skali 54 mm. Figurki odlewane są z metalu.

Risaldar AZ70-66_1 AZ70-66_2

Augustus Augustus

Modern Armies in Minaitures

Nowe zestawy w skali 1/35 wypuścił MAIM. Są to: Young German POW – WWII; British Forces “Commando Unit” – Front 46; US Heavy Trooper – Front 46.

Young German POW Young German POW Young German POW

Front 46 Front 46 Front 46

Front 46 Front 46 Front 46

The Bodi

Węgierska firma wypuściła figurkę Scottish Highlander Western Desert WW II. Figurka oczywiście reprezentuje skalę 1/35 i odlewana jest z żywicy.

Scottish Highlander Scottish Highlander Scottish Highlander

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *