O serwisie

Witam na stronie naszego serwisu. Z tej strony Wojtek Bułhak właściciel firm: Adalbertus oraz Arma Hobby SC, producent figurek i modeli do sklejania. Dziękuję za odwiedzenie tego serwisu i zapraszam do zapoznania się z naszymi planami i celami.

Serwis o figurkach do sklejania

Figus był pierwotnie sklepem modelarskim z figurkami do sklejania.  Po zamknięciu sklepu kupiłem domenę internetowa i myślałem początkowo o otwarciu podobnego sklepu. Przeprowadzone badanie marketingowe pokazało jednak, że jest na to za wcześnie. Tematu nie porzucam definitywnie. Zdecydowałem się jednak przekształcić ten blog w serwis popularyzujący figurki. Mam wobec niego duże oczekiwania, chcę aby był źródłem informacji o wydarzeniach na rynku figurek, o konkursach i spotkaniach modelarskich. Dodatkowo pragnę zamieszczać porady i recenzje.

Zespół figusa

Prowadzenie tak ambitnego planu na odpowiednim poziomie nie jest możliwe w pojedynkę. Planuję zgromadzić grupę autorów i redaktorów, odpowiedzialnych za poszczególne działy naszego serwisu. Do naszego zespołu należą:

Wojtek Bułhak – Administrator

Warlord – Marcin Kardaszewski – Redaktor Naczelny Serwisu, dział nowości modelarskich

Oberredaktor – mityczna postać z cyberświata, publikator artykułów gościnnych

Katarzyna Manikowska -łączy pasję do historii i modelarstwa oraz kotów

Figfan – Paweł Siemiński – przede wszystkim wydarzenia modelarskie, ale nie tylko

Kolejni autorzy, już wkrótce na naszych łamach.

Użytkownicy i komentarze

Użytkownicy serwisu mogą komentować wpisy i strony figusa. Komentarze są moderowane bezwzględnie, nie tolerujemy spamu i postów nie na temat lub naruszających netykietę. W komantarzu można zamieszczać linki niekomercyjne w uzasadnionych treścią dyskusji przypadkach.

Zapisanie na listę mailingową

Zapraszam do zapisania się na listę mailingowa i odpowiedzenie na kilka pytań pozwalających zespołowi www.figus.pl lepiej poznać preferencję użytkowników. Nie wysyłam spamu i szanuję w pełni prywatność subskrybentów. Zobacz politykę prywatności serwisu.

Twoje korzyści z zapisu na listę:

  • Wypełniając ankietę pomagasz lepiej dostosować treść serwisu do Twoich oczekiwań i potrzeb
  • Będziesz otrzymywać informację o ciekawych artykułach w serwisie
  • Informacje o konkursach z nagrodami
  • Rabat 5% do sklepu Arma Hobby z figurkami Adalbertus, modelami Arma Hobby i Attack Squadron i innych firm

 Nie zwlekaj, zapisz się!

Prawa autorskie

Zawartość serwisu jest chroniona prawem autorskim. Jeżeli nie podano inaczej tekst i zdjęcia/ilustracje są własnością ich autorów. Zdjęcia i ilustracje produktów: box art itp.  są własnością producentów i zostały wykorzystane do recenzji lub promocji ich produktów. Serwis www.figus.pl nie rości sobie praw do tych zdjęć. Jakiekolwiek wykorzystanie zawartości serwisu chronionej prawem autorskim, poza prawem cytatu, bez pisemnej zgody właścicieli praw autorskich jest zabronione.

Reklama

Warunki reklamy znajdziesz tutaj

Dane adresowe

Redakcja www.figus.pl

Arma Hobby SC
Berneńska 9D, 03-976 Warszawa
Tel. Kom.: 602 225 363
Fax.: 22 409 1971

email kliknij