Świąteczne zestawienie nowości (21.12.2017)

Świąteczne zestawienie nowości (21.12.2017)

Jeśli znajdziecie chwilę przerwy w przedświątecznej gorączce to zapraszam do lektury ostatniego w tym roku przeglądu figurkowych nowości.

Cix Models

Cix zapowiedział dwa zestawy zwierząt w skali 54 mm. Są to Two Rhinos oraz Bird set1 „African Birds”. Miniatury odlewane będą z żywicy.

Two Rhinos Two Rhinos Two Rhinos

Two Rhinos Two Rhinos

African Birds African Birds

Metal Modeles

Kolejny wspaniały zestaw przygotował Bruno Leibowitz. Drummer of the Artillery, 1809 składa się z jedenastu elementów odlewanych z metalu. Figurka reprezentuje skalę 54 mm.

Drummer of the Artillery Drummer of the Artillery Drummer of the Artillery Drummer of the Artillery

Brother Vinni

Bardzo interesująco prezentuje się najnowsza propozycja od Brother Vinni. Hero of Nord jest odlewany z żywicy, w skali 28 mm. Mimo małych rozmiarów, jego wyglądu nie powstydziłaby się niejedna figurka w skali 54 mm.

Hero of Nord Hero of Nord Hero of Nord Hero of Nord

AC Models

AC Models zapowiedziało zestaw B-17 Crew. Figurki będą doskonale wyglądały samodzielnie, lub obok maszyny w skali 1/32, chociaż do prezentacji takiej scenki będzie potrzeba mnóstwo miejsca. Detale są na najwyższym poziomie, a każda z miniatur ma zupełnie inną twarz.

B-17 Crew

Jeff Shiu’s Miniatures

Jeff Shiu wypuścił kolejną figurkę spadochroniarza, czyli Fallschirmjager Normandy – part IV. Figurka reprezentuje skalę 120 mm i odlewana jest z żywicy.

Fallschirmjager Fallschirmjager Fallschirmjager

Fallschirmjager Fallschirmjager Fallschirmjager

Black Dog

Czeska firma wypuściła nowe popiersie Indianina. Autumn Song został wyrzeźbiony w skali 1/10 przez Pavola Oveckę, a pudełka zdobi egzemplarz pomalowany przez Michala Křepelkę. Odlew żywiczny.

Autumn Song Autumn Song Autumn Song

BestSoldiers

Kolejna świetna figurka autorstwa Antonio Zapatero trafia do katalogu BestSoldiers. Lord of Winter – King of Viking reprezentuje oczywiście skalę 75 mm i odlewany jest z metalu. W zestawie znajdują się trzy główki oraz opcjonalne ręce i miecze.

Lord of Winter

Nuts Planet

Nuts Planet wypuszcza przed Świętami popiersie Chieftain Dralk oraz figurkę z serii Trigger – Callsign Goshawk. Popiersie przygotowano w skali 1/10, a figurka w skali 75 mm. Oba zestawy odlewane są z żywicy.

Chieftain Dralk Chieftain Dralk Chieftain Dralk

NP-b031color04 Chieftain Dralk Chieftain Dralk

Chieftain Dralk Callsign Goshawk Callsign Goshawk

Callsign Goshawk Callsign Goshawk Callsign Goshawk

Armata Models

Armata zapowiedziałą pierwsze popiersie w swojej ofercie. Jest to „Maestro”, Major Alexey Titarenko, popiersie żywiczne w skali 1/10.

Titarenko Titarenko Titarenko

Titarenko Titarenko

First Legion

French Revolutionary Drummer 1793-1800 to najnowsza propozycja od First Legion. Figurka 75 mm odlewana jest z metali, a bęben z żywicy. W zestawie dwa rodzaje nakrycia głowy do wyboru.

French Revolutionary Drummer French Revolutionary Drummer French Revolutionary Drummer French Revolutionary Drummer

French Revolutionary Drummer French Revolutionary Drummer French Revolutionary Drummer

French Revolutionary Drummer French Revolutionary Drummer French Revolutionary Drummer

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *