Warsztaty modelarskie Wojsko Polskie w barwach Lifecolor

Warsztaty modelarskie Wojsko Polskie w barwach Lifecolor

Zapraszam na warsztaty modelarskie Wojsko Polskie w Barwach Lifecolor. To już kolejny modelarski „event”, który ma miejsce w Toruniu. Dzięki gościnności Centrum Gier Grajfer będziecie mieli możliwość nie tylko zobaczyć, ale ii wypróbować farby i chemię modelarską Lifecolor.

plakat warsztatów Lifecolor

Warsztaty modelarskie – farby Lifecolor

Lifecolory to farby akrylowe tego samego typu co Vallejo. Paleta kolorów jest jednak trochę lepiej dostosowana do potrzeb modelarzy plastikowych, kolory autentyczne są dobrze dobrane i w nie budzący wątpliwości sposób nazwane. Osobna kategoria produktów są Tensocromy – coś w stylu glaze, ale też filtra lub washa. Ostatnio w ofercie firmy pojawiły się nawet specjalne zestawy łączone, z farbami i pigmentami.

W trakcie warsztatów nie tylko pokażemy jak stosować Lifecolory i Tensocromy. Każdy uczestnik będzie miał szanse samodzielnie wypróbować Lifecolory na miejscu!

dioramka 1939 z czołgiem 7TP dw

Wojsko Polskie w kolorze – z palety Lifecolor

Lifecolor ma swej ofercie także kolory do Wojska Polskiego 1939. Na Warsztatach będziemy pokazywać zastosowanie farb na przykładzie modeli i figurek w polskich barwach. Ja przyniosę prawie już skończoną winietkę z czołgiem 7TP dw i żołnierzem Adalbertusa 1:35.

Nagrody

Każdy z Was, kto przyniesie swój model w polskich barwach ma szanse na dostanie nagrody! Fundatorem jest m.in. Adalbertus, ale nie tylko. Wydawnictwo Kagero przygotowało dla każdego uczestnika wybrany numer SuperModela!

Zapraszam do Grajfera

Warsztaty odbędą się 12 stycznia, w sobotę, w Centrum Gier Grajfer, ul. Mostowa 19, 87-100 Torun, Poland. Zajrzyj na stronę eventu na facebooku i  już dzis zadeklaruj swój udział!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *