Wielkanocne informacje figurkowe

Wielkanocne informacje figurkowe

Mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę na lekturę najnowszego przeglądu nowości, a korzystając z okazji życzymy Wam radosnych i spokojnych Świąt.

Terrible Kids Stuff

Dwa nowe zestawy zostały zapowiedziane przez Terrible Kids Stuff. Snake reprezentuje skalę 32 mm,a za wygląd miniatury przypominającej Kurta Russela odpowiada Stéphane Camosseto. Dark Elf jest natomiast dziełem Juana Navarro Pereza. Figurka przygotowana została w skali 75 mm i odlewana jest z żywicy.

Snake Dark Elf

Life Miniatures

Wiemy jak będzie wyglądała najnowsza figurka od Life Miniatures. Life pokazał zdjęcia „War Daddy”, WWII U.S. Tank Commander. Miniaturę, dla której niewątpliwie pierwowzorem ma być Brad Pitt z Furri, w skali 1/16 przygotował Sang-Eon Lee. Zapowiada się rewelacyjnie.

 Tank Commander Tank Commander

ASR Sculpture

Sergey Alekhno jest autorem popiersia „Sarah Connor? …” . Popiersie reprezentuje skalę 1/9 i składa się z czterech elementów żywicznych. Podobieństwo do pierwowzoru jest bardzo duże i każdy miłośnik Arniego i Terminatora powinien być zachwycony.

Terminator Terminator Terminator

Terminator Terminator

Kimera Models

Kimera wypuściła zestaw Ishtar – Wings of Sorrow. Figurka odlewana jest z żywicy, w skali 75 mm, a za jej wygląd odpowiada Andrea Jula.

Ishtar Ishtar

Semper Fidelis Miniaturas

Letters from the Front został wyrzeźbiony przez Antonio Meseguera w skali 75 mm. Miniatura odlewana jest z żywicy.

Letters from the Front Letters from the Front Letters from the Front Letters from the Front

Altores Studio

Altores zaprezentował nowe popiersie w skali 1/10. Archer został, a właściwie została wyrzeźbiona przez Aleksandra Derjabina. Detale wyglądają bardzo fajnie.

Archer Archer

Archer Archer

Andrea Miniatures

Andrea przygotowała kolejną figurę z serii Eisernes Kreuz. Fallschirmjäger, 1944, podobnie jak poprzednie figurki tej serii dostępny jest w skalach 1/16, 1/35, 1/48 i 1/72. Podobnie jak poprzednie, tak i ten zestaw posiada doskonały box art zachęcający do zakupu.

Fallschirmjäger Fallschirmjäger Fallschirmjäger

Fallschirmjäger Fallschirmjäger Fallschirmjäger

Ellie’s Miniatures

Ellie’s przygotowuje kolejną figurkę w skali 120 mm Greek Hoplite. Figurka jest w końcowej fazie fazie produkcji i powinna trafić do sprzedaży za kilka tygodni.

Greek Hoplite Greek Hoplite Greek Hoplite Greek Hoplite

Siam Craft Miniatures

Bohaterem popiersia The King and his Hobby jest król Rama IX. Autorem popiersia w skali 1/10 jest Pongsatorn Kanthaboon.

The King and his Hobby The King and his Hobby The King and his Hobby

Cartoon Miniatures

Cartoon pokazało zestaw, który ma trafić wkrótce do produkcji. Jest to Hippo Pirate. Podobnie jak poprzednie figurki z tej serii, tak i ta ma ok 40 mm wysokości i odlewana jest żywicy.

Hippo Pirate Hippo Pirate

17553713_1320655208002726_4257221269177219208_n 17458328_1320655204669393_418009705630997420_n

Dolman Miniatures

Dolman zapowiedział nowe popiersie w skali 1/10. W skład zestawu Captain, Spanish Lancer Regt.Farnesio Nº 5, 1885 będą wchodziły zarówno elementy żywiczne, jak i odlane z metalu.

Captain Captain Captain

Captain Captain Captain

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *